Ads 468x60px

.

Zarządzanie Pieniędzmi

Chodzisz do pracy, zarabiasz pieniądze, a stan Twojej majętności wciąż pozostaje na tym samym poziomie. Jeśli powyższe zdanie dobrze do Ciebie pasuje, oznacza to, że albo źle zarządzasz swoimi finansami albo ktoś złośliwie nie pozwala Ci tego robić. Mam dla Ciebie jednak dobrą wiadomość: razem uda nam się zmienić tą sytuację.

Zapraszam Cię do zapoznania się z poniższymi tekstami. Poruszam w nich tematy bezpośrednio związane z zarządzaniem pieniędzmi i planowaniem budżetu domowego. Dzięki nim bez większych problemów zapanujesz nad swoimi przychodami i kosztami. Obiecuję Ci także, że jeśli wprowadzisz moje rady w życie, to bez problemu stworzysz swój własny plan pomnażania oszczędności albo strategię pozbycia się długów - to zależy od sytuacji w jakiej się obecnie znajdujesz.

Każdy tekst możesz przeczytać jako osobny artykuł, ale gorąco zachęcam do zapoznania się ze wszystkimi materiałami. Wyjściem pośrednim może być lektura danego bloku tematycznego: jak pokonać swoje długi, jak zrobić budżet domowy, jak inwestować w fundusze itd. Zapraszam serdecznie do lektury :)

O i jeszcze jedno - gorąco zachęcam Cię do zapisania się na mój newsletter. Dzięki temu nie tylko nie przeoczysz żadnego artykułu, ale uzyskasz dostęp do naprawdę unikatowych treści, które powstają wyłącznie z myślą o Tobie i Twoich problemach.Pamiętaj ja nie wysyłam spamu ani reklam, tylko starannie przygotowane treści.

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę ogromnie miłej lektury,
Jacek :)

A to już obiecane teksty:

Budżet domowy
Matematyka finansowa
Jak inwestować w fundusze?
Jak pokonać swoje długi?

Brak komentarzy:

 

Zastrzeżenie

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Wszystkie decyzje inwestycyjne czytelnik podejmuje na własną odpowiedzialność.
 
Blogger Templates