Ads 468x60px

.

O mnie

Cześć,
Nazywam się Jacek i w najprostszy możliwy sposób postaram się przybliżyć Ci świat szeroko pojętych finansów.

Na rynku finansowym pracuję od blisko 10 lat. W tym czasie przeszedłem praktycznie wszystkie etapy związane z obsługą produktów bankowych. Na początku pracowałem jako doradca klienta w banku, potem przyjmowałem zlecenia giełdowe w jednym z biur maklerskich, obsługiwałem klientów zamożnych, a teraz jestem analitykiem w porównywarce finansowej. Wszystkie te stanowiska sprawiły, że sprawnie poruszam się w temacie rynku finansowego i chcę się tą wiedzą z Tobą podzielić.

Ponadto jestem aktywnym inwestorem giełdowym i sprawnie zarządzam budżetem domowym mojej rodziny, więc dobór odpowiednich produktów finansowych jest dla mnie sprawą priorytetową.

Mam nadzieję, że dzięki mnie świat finansów nie będzie miał przed Tobą żadnych tajemnic.

Pozdrawiam
Jacek Kasperczyk

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 

Zastrzeżenie

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Wszystkie decyzje inwestycyjne czytelnik podejmuje na własną odpowiedzialność.
 
Blogger Templates