Ads 468x60px

.

Finanse Domowe

Dom - SWEET HOME, chciałoby się powiedzieć. I choć na pierwszy rzut oka kojarzy się on z bezpieczeństwem i ciepłem rodzinnym, to patrząc głębiej jest on ogromnym obciążeniem każdego budżetu domowego. Czynsz, podatek od nieruchomości, rachunki za energię elektryczną i wiele, wiele innych wydatków systematycznie drenują Twoją kieszeń. Widzisz to? Szczególnie jest to namacalne w momencie, gdy siadasz do komputera i dokonujesz przelewów za poszczególne usługi, prawda. Wiem coś o tym - od kilkunastu lat sam przeżywam to pod koniec każdego miesiąca.

Koszty funkcjonowania każdego gospodarstwa domowego były, są i będą ogromnym obciążeniem. Czy jednak wyrwany w środku nocy potrafiłbyś powiedzieć ile ostatnio zapłaciłeś za wodę albo ile miesięcznie kosztuje benzyna do Twojego samochodu? No właśnie :)

Zapraszam Cię do artykułów, w których na moim własnym przykładzie podliczę te konkretne wartości. Dzięki lekturze tych tekstów zyskasz orientacyjny pogląd ile tak naprawdę kosztuje codzienne życie. A zaręczam Ci: to nie są tanie rzeczy ;)

Jak zwykle zachęcam Cię do zapisania się na mój newsletter, dzięki któremu będziesz wiedział o wszystkich nowych wpisach. Jednocześnie zaręczam Ci, że nie będę do Ciebie wysyłał żadnych reklam ani ofert handlowych. Jedyne czego możesz się spodziewać to dokładnie wyselekcjonowane teksty napisane z myślą o Tobie.Nie czekaj - zapisz się już dziś.

Pozdrawiam serdecznie i życzę bardzo miłego czytania,
Jacek :)

A tu spis moich wydatków:

Koszty z życia wzięte
Wydatki samochodowe
Koszty związane z wyjazdami
Wydatki na kulturę, sport i hobby

Brak komentarzy:

 

Zastrzeżenie

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Wszystkie decyzje inwestycyjne czytelnik podejmuje na własną odpowiedzialność.
 
Blogger Templates