Ads 468x60px

.

12 listopada 2015

Dają 109 złotych każdemu kto...

Okres Świąt zbliża się wielkimi krokami. Zaraz większość z Was zacznie w pośpiechu szukać prezentów dla swoich najbliższych i krzątać się w domowym zaciszu przygotowując uroczystą kolację. Chyba nie muszę nikomu tłumaczyć, że wszystkie te operacje potrafią mocno nadwyrężyć nawet najlepiej skonstruowany budżet domowy. Mam dla Was jednak dobrą informację, dzięki której zupełnie za darmo możecie otrzymać nawet 109 złotych. I to bez wysiłku. Obiecuję.

55 złotych premii za założenie lokaty

Nie lubię opisywać promocji bankowych, ale obok tej nie mogłem przejść obojętnie. Otóż w ostatni poniedziałek wystartowała zupełnie nowa odsłona programu organizowanego przez porównywarkę finansową Comperia.pl i Alior Bank, w której do zgarnięcia jest premia w wysokości 55 złotych. Jedyną rzeczą jaką należy wykonać to założyć promocyjną lokatę w Alior Banku (dwumiesięczny depozyt z oprocentowaniem 4 proc. w skali roku, na którym można ulokować nawet 10 tys. złotych).

Szczegóły oferty wyglądają tak:

1. Wchodzicie na stronę promocji www.comperiabonus.pl

2. Zapoznajecie się dokładnie z regulaminem na dole strony (wiem, że i tak nikt tego nie czyta, ale to dość ważne, ponieważ to w nim znajdują się wszystkie informacje dotyczące promocji). Poza tym musicie go zaakceptować, ale to akurat występuje w każdej dziedzinie życia. Nawet zakładając konto na Facebooku trzeba odklikać odpowiednie pola.

3. Do dnia 8 grudnia rejestrujecie się w programie zostawiając swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu.

4. Potwierdzacie swoją rejestrację klikając w link, który został wysłany na Wasz adres e-mail.

5. Logujecie do panelu promocji (www.comperiabonus.pl) i wyrażacie zgodę na - i tu zacytuję regulamin: "przekazanie przez Bank Organizatorowi informacji niezbędnych do poprawnego rozliczenia Promocji tj. informacji o zawarciu Umowy o Konto Internetowe, numeru rachunku bankowego, imienia i nazwiska Uczestnika, numeru telefonu, adresu e-mail podane Bankowi w momencie zawarcia Umowy o Konto Internetowe."

To bardzo ważne, aby Comperia mogła bez żadnych problemów wypłacić premię w wysokości 55 złotych.

Następnie:

Do 9 grudnia składacie wniosek o otwarcie całkowicie darmowego Konta Internetowego w Alior Banku wraz z kartą debetową, za którą nie są pobierane żadne opłaty do 1 marca 2016 roku.

Do 31 grudnia:

- zawieracie umowę o wspomniany wyżej rachunek i dokonujecie jednej transakcji kartą debetową na kwotę choćby 1 złotego - zakup gazety czy zapałek w pobliskim kiosku :)

- zakładacie dwumiesięczną lokatę z oprocentowaniem 4 proc. w skali roku (minimalna kwota jaką można ulokować to 1000 zł, a maksymalna 10000 zł)

i czekacie do 21 stycznia przyszłego roku, kiedy to Comperia.pl poinformuje Was mailowo o otrzymaniu nagrody, a sam bonus zostanie wypłacony do 31 stycznia.

Po otrzymaniu nagrody udajecie się do oddziału Alior Banku w celu zamknięcia karty debetowej. Jak już wspominałem jest ona bezpłatna do 1 marca 2016 roku, po tej dacie będzie ona kosztować 4 złote, no chyba że przy jej użyciu wykonacie transakcje na sumę 100 złotych.

I tyle, prosto prawda? Więc nie ma na co czekać :)

O i jeszcze ważna informacja: w promocji mogą wziąć udział wyłącznie osoby, które nie były klientami Alior Banku oraz T-Mobile Usługi Bankowe po 1 stycznia 2015 roku.

Od razu uprzedzając pytanie: klienci Meritum Banku (został przejęty przez Alior) również mogą wziąć udział w promocji o ile zamknęli rachunek w Meritum Banku przed 30.06.2015 r. oraz nie otworzyli konta w Alior Banku po 30.06.2015 r.

STOP - ale przecież do zgarnięcia miało być ponad 100 złotych

I w rzeczywistości tak jest: 55 złotych otrzymujecie za sam udział w promocji, a dokładnie 1 złotówkę mniej (54 złote) zarobicie na odsetkach z lokaty. Oczywiście jeśli ulokujecie na niej maksymalną dozwoloną kwotę, czyli 10000 złotych.

Sumarycznie rzecz ujmując Wasz potencjalny zarobek wyniesie dokładnie 109 złotych, co biorąc pod uwagę czas w jakim można go uzyskać (zaledwie dwa miesiące) sprawia, że jest to jedna z najlepszych promocji dostępnych obecnie na rynku.

Dlatego nie czekaj i już dziś ZAREJESTRUJ SIĘ W PROGRAMIE

Pozdrawiam serdecznie,
Jacek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 

Zastrzeżenie

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Wszystkie decyzje inwestycyjne czytelnik podejmuje na własną odpowiedzialność.
 
Blogger Templates