Ads 468x60px

.

16 marca 2015

Jak zarobić 65 złotych i się nie narobić?


Stopy procentowe najniższe w historii, oprocentowanie lokat szoruje po dnie, indeksy giełdowe stoją w miejscu już od 1,5 roku – jak w takich warunkach można zarabiać fajne pieniądze? Wiele osób zapewne odpowie, że się nie da… czyżby?!? W mojej ocenie da się, ale… trzeba być czujnym i w odpowiednim czasie wyłapywać oferty promocyjne. Jedną z nich jest najnowsza promocja Comperia Bonus, z której można zgarnąć nawet 65 złotych i to bez podatku. Zapraszam do dokładnego opisu tego projektu.

W minioną środę (11 marca 2015 roku) porównywarka finansowa Comperia.pl ruszyła z kolejną odsłoną swojego programu ukrytego pod wiele mówiącą nazwą Comperia Bonus. Tym razem Comperia.pl zwarła siły razem z Raiiffeisen Polbank, który od początku marca br. udostępnia klientom otwarcie Wymarzonego Konta.

I właśnie o ten rachunek chodzi!!!

Dla wszystkich osób, które do 15 kwietnia zarejestrują się na stronie www.comperiabonus.pl, a do 30 kwietnia podpiszą umowę o prowadzenie Wymarzonego Konta - Comperia.pl przygotowała nagrodę w wysokości 55 złotych.

Ponadto dla tych, którzy w ramach Wymarzonego Konta otworzą jeszcze Lokatę Mobilną (trzymiesięczny depozyt oprocentowany na 4 proc. w skali roku) dorzuca dodatkowe 10 złotych.

W sumie jest więc do zgarnięcia kwota 65 złotych. Czy to dużo? Biorąc pod uwagę łatwość zarobienia tej sumy, to według mnie TAK.

Trochę o koncie

Wymarzone Konto oferowane przez Raiffeisen Polbank to rachunek bankowy prowadzony całkowicie bezpłatnie. Jego posiadacz nie ponosi żadnych kosztów za wypłaty pieniędzy z bankomatów krajowych, za dokonywanie przelewów internetowych, za ustanowienie, modyfikację i realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty. Jedyny koszt z jakim musi się liczyć to 3 złote za użytkowanie karty debetowej.

Co ważne, opłatę tą da się całkowicie wyeliminować utrzymując na Wymarzonym Koncie kwotę 5 tys. złotych. Wynika to z faktu, że rachunek ten jest oprocentowany. W chwili pisania tego tekstu parametr ten wynosi 2 proc. dla salda powyżej 10 tys. złotych. Dokładna tabela oprocentowania wygląda tak:

Oprocentowanie Wymarzonego Konta
(stan na 16 marca br.)
Kwota w PLN
Sposób wyliczania oprocentowania
Oprocentowanie
od 0 do 3 000
Stopa ref. NBP x 0,25
0,50%
od 3000,01 do 10000
Stopa ref. NBP x 0,75
1,50%
powyżej 10000,01
Stopa ref. NBP x 1,00
2,00%


Istotną kwestią jest jeszcze zaznaczenie, że z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci Raiffeisen Polbank, czyli tacy którzy nie byli posiadaczami - współposiadaczami żadnego konta w tym banku po 1 stycznia 2015 roku. Po dodatkowe szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

I jeszcze gadżety…

Comperia Bonus nie byłaby sobą, gdyby do wspomnianej premii pieniężnej nie dorzucała żadnych gadżetów elektronicznych. Tym razem są to iPad Mini 16GB wifi oraz zegarek Smartwatch LG W110 G. Aby zdobyć te nagrody wystarczy do 15 kwietnia br. wymyślić hasło reklamowe na 200 znaków promujące program Comperia Bonus i zamieścić je na profilu Comperii na facebooku. Spośród wszystkich propozycji specjalna komisja wyłoni zwycięzcę. Po dodatkowe informacje ponownie odsyłam do regulaminu.

Pozdrawiam i zapraszam do działania :)
Jacek

3 komentarze:

 1. A czy karta debetowa jest wymagana do otwarcia rachunku? Czy jeśli nie to czy są naliczane inne opłaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z informacji jakie posiadam, to karta debetowa nie jest obowiązkowa podczas otwierania tego konta. Trzeba tylko zaznaczyć to w chwili składania wniosku. Innych opłat brak :)

   Usuń
 2. Patrząc na wyniki finansowe C i notowania na giełdzie, za jakiś czas może nie być takich promocji...

  OdpowiedzUsuń

 

Zastrzeżenie

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Wszystkie decyzje inwestycyjne czytelnik podejmuje na własną odpowiedzialność.
 
Blogger Templates