Ads 468x60px

.

04 września 2014

Na dobry początek


10, 9, 8, … 1 – START!!! No i zaczęło się. Dziś zamieszczam swój pierwszy wpis na blogu. Zanim na dobre przejdę do tematu chciałbym w skrócie napisać coś o sobie.

Postanowiłem utworzyć tego bloga w celu szerzenia wiedzy na temat funkcjonowania wybranych produktów bankowych. Wiele osób pyta mnie gdzie założyć konto osobiste, zaciągnąć kredyt hipoteczny czy ulokować swoje oszczędności? Na łamach tego portalu postaram się w najbardziej przystępny sposób udzielać wyczerpujących informacji na te tematy.

Oprócz tradycyjnych wpisów na blogu raz w miesiącu będą pojawiać aktualne rankingi produktów bankowych (lokat, kont osobistych i kont oszczędnościowych). Ponadto w sekcji „O produktach” znajdziesz wszystkie podstawowe dane dotyczące kredytów hipotecznych, kredytów gotówkowych oraz kart kredytowych. Dowiesz się, na jakie parametry należy zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu, któregoś z tych instrumentów. Poznasz także ich wady i zalety.

Dodatkowo w sekcji „Ciekawostki finansowe” znajdą się subiektywnie wybrane wiadomości o nowych wydarzeniach z rynku finansowego.

Zapraszam zatem serdecznie do lektury, bo celniej o finansach po prostu się nie da!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 

Zastrzeżenie

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Wszystkie decyzje inwestycyjne czytelnik podejmuje na własną odpowiedzialność.
 
Blogger Templates